ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "image/avif,image/webp,image/apng,image/svg+xml,image/*,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.9,en-GB;q=0.8" |
| connection | "keep-alive" |
| cookie | "_vwo_uuid_v2=D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1|1da848f9920f867814eedf8415f79912; _vwo_uuid=D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1; PHPSESSID=uvnacsuoaig4l3ghsalm1hball" |
| host | "forms.toadhallcottages.co.uk" |
| referer | "https://forms.toadhallcottages.co.uk/v2/inspections/form/8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa/" |
| sec-ch-ua | ""Not:A-Brand";v="99", "Microsoft Edge";v="145", "Chromium";v="145"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?0" |
| sec-ch-ua-platform | ""Windows"" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/145.0.0.0 Safari/537.36 Edg/145.0.0.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 16 Mar 2026 12:09:22 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20%2Fuploads%2Fimages%2F8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa%2FWIN_20250131_14_01_29_Pro.jpg%22%20%28from%20%22https%3A%2F%2Fforms.toadhallcottages.co.uk%2Fv2%2Finspections%2Fform%2F8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa%2F%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fforms-portal%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:136" |
| x-debug-token | "bebaeb" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "uvnacsuoaig4l3ghsalm1hball" |
| _vwo_uuid | "D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1" |
| _vwo_uuid_v2 | "D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1|1da848f9920f867814eedf8415f79912" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "55b657130ab80f828e71717e8c21a924" |
| BRAND | "THC" |
| DATABASE_PASSWORD | "B1gRedD0g2020%2F" |
| DATABASE_URL | "mysql://forms_portal:B1gRedD0g2020%2F@localhost:3306/forms_portal?serverVersion=5.7" |
| OKTA_BASE_URL | "https://forms.toadhallcottages.co.uk/" |
| OKTA_CLIENT_ID | "0oa26ecwffD9knEqG697" |
| OKTA_CLIENT_SECRET | "CHpUjMDo_GKPDGIBkL0da74FQaLu38oDYBbJI4bK" |
| OKTA_LOGOUT_URL | "https://toadhall.okta.com/oauth/v1/logout" |
| OKTA_METADATA_URL | "https://toadhall.okta.com/.well-known/oauth-authorization-server" |
| OKTA_REDIRECT_URI | "https://forms.toadhallcottages.co.uk/authorization-code/callback" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "image/avif,image/webp,image/apng,image/svg+xml,image/*,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.9,en-GB;q=0.8" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_COOKIE | "_vwo_uuid_v2=D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1|1da848f9920f867814eedf8415f79912; _vwo_uuid=D4A0F9F396F4A16DE13B6CDB1405FA3E1; PHPSESSID=uvnacsuoaig4l3ghsalm1hball" |
| HTTP_HOST | "forms.toadhallcottages.co.uk" |
| HTTP_REFERER | "https://forms.toadhallcottages.co.uk/v2/inspections/form/8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa/" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Not:A-Brand";v="99", "Microsoft Edge";v="145", "Chromium";v="145"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?0" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Windows"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/145.0.0.0 Safari/537.36 Edg/145.0.0.0" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "forms.toadhallcottages.co.uk" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/uploads/images/8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa/WIN_20250131_14_01_29_Pro.jpg" |
| REMOTE_ADDR | "157.231.208.150" |
| REMOTE_PORT | "46337" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1773662962 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1773662962.078 |
| REQUEST_URI | "/uploads/images/8b068f8d-d5b0-416e-9bf7-6b83316748fa/WIN_20250131_14_01_29_Pro.jpg" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "10.0.1.4" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@localhost" |
| SERVER_NAME | "forms.toadhallcottages.co.uk" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.41 (Ubuntu) Server at forms.toadhallcottages.co.uk Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.41 (Ubuntu)" |
| SSL_TLS_SNI | "forms.toadhallcottages.co.uk" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,OKTA_BASE_URL,OKTA_REDIRECT_URI,OKTA_CLIENT_ID,OKTA_CLIENT_SECRET,OKTA_METADATA_URL,OKTA_LOGOUT_URL,DATABASE_PASSWORD,BRAND" |
Parent Request
Return to parent request (token = be4a1e)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |